Hírek
2017. November 14. 10:45, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu
Vészfékezett a busz, kilencen megsérültek

Baleset történt Székesfehérváron kedden délelőtt.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint november 14-én 9 óra 25 perc körül eddig tisztázatlan körülmények között vészfékezésre kényszerült egy menetrend szerinti autóbusz Székesfehérváron a Palotai úton. A balesetben az elsődleges orvosi vélemény szerint kilenc ember megsérült, akiket az mentőszolgálat munkatársai további egészségügyi ellátásuk érdekében kórházba szállítottak.
A rendőrség vizsgálja a baleset bekövetkezésének körülményeit.
A Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. kedden azt közölte az MTI-vel, hogy egy autó miatt kellett vészfékeznie a 37-es jelzésű helyi járatnak. A fékezés miatt több utas elesett, és könnyebben vagy súlyosan megsérült. A kezükön, lábukon és fejükön megsérült emberek mindannyian felnőttek - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!
2025. Szeptember 04. 07:45, csütörtök | Belföld
Lázár János: aki a közutat versenyzésre használja, az a többi közlekedő életére tör
2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld
A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter
Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.