Hírek
2024. November 30. 08:31, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Varga Mihály: jövőbeni munkámmal is Magyarország stabilitását és gyarapodását szolgálom

Varga Mihály pénzügyminiszter pénteki Facebook-posztjában közölte, megtisztelőnek tartja a miniszterelnök felkérését és elfogadja jelölését a Magyar Nemzeti Bank elnöki posztjára.
A tárcavezető azt írta: "miniszterelnök úr megtisztelő felkérését köszönettel elfogadom. Jövőbeni munkámmal is Magyarország stabilitását és gyarapodását szolgálom".
Varga Mihály hozzátette: megtisztelő, hogy 4800 napon át nemzetgazdasági-, majd pénzügyminiszterként szolgálhatta a hazáját.
Orbán Viktor kormányfő pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában jelentette be, hogy Varga Mihály pénzügyminisztert jelölte a Magyar Nemzeti Bank új elnökének.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt
Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta
2025. Szeptember 17. 07:31, szerda | Belföld
Orbán Viktor: egy korszak véget ért
Annak a korszaknak vége van, amikor azt tudtuk mondani, hogy tőlünk nyugatra minden jó, és semmi mást nem kell csinálni, mint lemásolni azt, ami ott történik
2025. Szeptember 17. 07:29, szerda | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 693 700 forint volt, 9,0 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit
Júliusban a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 693 700, a nettó átlagkereset 479 500 forint volt.
2025. Szeptember 17. 07:27, szerda | Belföld
OKF: a fűtési szezon közeledtével érdemes próbafűtést végezni
A közelgő fűtési szezon előtt, még a hidegebb időjárás beállta előtt érdemes otthon próbafűtést végezni, amelynek során időben kiderülhetnek az esetleges meghibásodások, és el lehet végeztetni a szükséges javításokat