Hírek
2020. Augusztus 06. 15:05, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Újra vádat emeltek a korábban kokainnal kereskedő asztalitenisz-edző ellen

Ismét kábítószer-kereskedelem miatt emelt vádat a Fővárosi Főügyészség egy 46 éves férfi ellen, aki korábban, asztalitenisz-edzőként, kokain értékesített és emiatt el is ítélték
- tájékoztatta a fővárosi főügyészhelyettes csütörtökön az MTI-t.
Fürcht Pál közleményében azt írta: a vádhatóság letöltendő fegyházbüntetés kiszabását indítványozza a korábban kokainértékesítés miatt elítélt, a szabadságvesztésből feltételes kedvezménnyel szabaduló férfire, aki ismét kábítószerrel kereskedett ismerősei körében.
A Nemzeti Védelmi Szolgálat adatai alapján a Budapesti Rendőr-főkapitányság a XIV. kerületben rajtaütött a férfin és elfogta. Otthonában kábítószert, az adagoláshoz használt tasakokat, digitális mérlegeket, valamint az értékesítésből származó pénzt foglaltak le.
A férfi ellen különös visszaesőként, jelentős mennyiségű kábítószer kereskedelmének bűntette miatt nyújtott be vádiratot az ügyészség a Fővárosi Törvényszékre - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 06. 09:15, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország azért vásárol orosz kőolajat, mert nincs más lehetősége
Magyarország azért vásárol nyíltan orosz kőolajat, mert nincsen más lehetősége, míg más európai országok azért vásárolnak titokban, kerülőúton orosz kőolajat, mert az olcsóbb
2025. Szeptember 06. 09:14, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat demonstrálja azt a képességet, ahová a honvédség eljutott
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!