Hírek

2016. November 05. 07:37, szombat | Helyi
Forrás: TMKI

Újabb sportsiker

Kurityák Máté, a Szekszárdi Katasztrófavédelmi Kirendeltség hatósági osztályának főelőadója a dobogó harmadik fokára állhatott fel a 90 kilogrammos kategóriában az OLC T-Trans-Gemenc JK színeiben indulva.

Az elmúlt hétvégén országos judo bajnokságot rendeztek Kecskeméten.

Kurityák Máténak nem ez az első sikere, számos versenyen ért el hasonlóan szép eredményeket.

Máté egészen fiatal kora óta judózik. A sportot szülőhelyén, a bajai judo klubban kezdte űzni, ahol számos korosztályos országos bajnokságon volt helyezett, és a junior korosztály végéig tagja volt a válogatottnak. Legnagyobb sikerét 2006-ban érte el, amikor az ifjúsági korcsoport magyar bajnoka lett. Bár az élsporttal már felhagyott, továbbra is rendszeresen részt vesz különböző versenyeken, ahonnan rendre kiváló eredményekkel tér haza.

Gratulálunk az elért eredményhez!

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 29. 17:27, hétfő | Belföld

Állami látogatásra Magyarországra jön a kínai elnök

Sulyok Tamás köztársasági elnök és Orbán Viktor miniszterelnök meghívására állami látogatásra Magyarországra érkezik május 8-án Hszi Csin-ping kínai államfő

2024. Április 29. 17:26, hétfő | Külföld

Európai Autógyártók Szövetsége: sokkal több töltőpont szükséges az uniós klímacélok eléréshez

Az Európai Unióban évente a jelenleginél nyolcszor több elektromos járművek feltöltéséhez szükséges infrastruktúrát kell telepíteni 2030-ig az uniós klímasemlegességi célok eléréséhez

2024. Április 29. 17:26, hétfő | Kék hírek

Megszúrta tanulótársát egy lány a bőnyi Szent István Király Általános Iskolában

Megszúrta tanulótársát és súlyos sérülést okozott egy lány a bőnyi Szent István Király Általános Iskolában - közölte a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu oldalon.

2024. Április 29. 17:24, hétfő | Külföld

Romlott áprilisban a gazdasági hangulat az euróövezetben és az EU-ban

Áprilisban a várt javulás helyett romlott a gazdasági hangulat az euróövezetben és az EU-ban az Európai Bizottság Gazdasági és Pénzügyi Főigazgatósága, a DG ECFIN (Directorate General for Economic and Financial Affairs) hétfői jelentése