Hírek
2019. Április 22. 11:05, hétfő |
Belföld
Forrás: police.hu
Tűzhelyen felejtett edény kapott lángra
A kiérkező rendőrök oltották el a tüzet a tatabányai lakásban.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába április 21-én délután érkezett a bejelentés, miszerint egy tatabányai lakás ablakán át füst gomolyog ki.
A kiérkező járőrök kopogtatására senki sem nyitott ajtót, ezért bementek a lakásba. A rendőrök a konyhában a tűzhelyen találtak egy edényt, ami lángolt. Azonnal eloltották a tüzet, majd körülnéztek a lakásban. Az egyik szobában, az ágyban fekve találtak rá az ott lakó 57 éves nőre, aki aludt.
Miután felkeltették, az asszony elmondta az egyenruhásoknak, hogy tojást kezdett főzni, majd megfeledkezett róla és lefeküdt aludni. A nőt a mentőszolgálat időközben kiérkező munkatársai kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld
Akkumulátoralkatrész-gyárhoz riasztották a tűzoltókat Debrecenben
Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-t.
2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld
843 kilométer közút felújítását tervezik idén
A burkolathibák javítása folyamatos, és ha az időjárás engedi, hamarosan elkezdődhetnek a teljes körű útfelújítási munkák is - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-vel.
2026. Február 19. 09:00, csütörtök | Belföld
Operatív törzs: az előrejelzések szerint néhány napra visszatér a tél
2026. Február 19. 07:15, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: az Ukrajnába irányuló dízel üzemanyag kiszállítása leállításra került
Leállításra került Magyarországról a dízel üzemanyag szállítása Ukrajna felé, és mindaddig nem is indul újra, amíg Kijev nem állítja helyre a kőolajtranzitot a Barátság vezetéken hazánk irányába
