Városlista
2026. március 4, szerda - Kázmér

Hírek

2020. Március 01. 08:52, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Továbbra sincs ötös a lottón

Továbbra sincs ötös a lottón

Senki sem nyerte meg az ötös lottó több mint 5 milliárdos rekord főnyereményét szombat este. A jövő héten várható főnyeremény: 5,585 milliárd forint.

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 9. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

Nyerőszámok:

13 (tizenhárom)
15 (tizenöt)
17 (tizenhét)
23 (huszonhárom)
37 (harminchét)

Joker: 703773


Nyeremények:

5 találatos szelvény nem volt;
4 találatos szelvényekre egyenként 952 080;
3 találatos szelvényekre egyenként 12 940;
2 találatos szelvényekre egyenként 1325 forintot fizetnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 04. 16:00, szerda | Belföld

A Mol szerint a Janaf magadabb tranzitdíjon szállít olajat

100 kilométerenként ugyan drágább a tranzitdíj, ám az Adria vezeték nagyságrendekkel rövidebb, mint a Barátság.

2026. Március 04. 12:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor telefonon tárgyalt Vlagyimir Putyin orosz elnökkel

Orbán Viktor telefonon tárgyalt Vlagyimir Putyin orosz elnökkel - közölte a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály az MTI-vel kedden.

2026. Március 04. 09:00, szerda | Belföld

Závecz Research: Tovább nőtt a Tisza Párt előnye

A biztos részvételt ígérő, pártot választó szavazók körében a Tisza Párt jelenleg 12 százalékpontos előnnyel vezet a Fidesz–KDNP előtt – derül ki a Závecz Research februári közvélemény-kutatásából.

2026. Március 03. 15:00, kedd | Belföld

AM: sonkától a tojásfestékig, átfogó Nébih ellenőrzés zajlik egészen húsvétig

Március 2-án indul az idei tavaszi szezonális élelmiszerlánc-ellenőrzés, melyet Tállai András az Agrárminisztérium (AM) parlamenti államtitkára rendelt el.