Városlista
2026. július 18, szombat - Frigyes

Hírek

2021. Március 18. 11:53, csütörtök | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Tört-zúzott a nő korábbi munkahelyén - FOTÓK

Tört-zúzott a nő korábbi munkahelyén - FOTÓK

Több millió forintos kárt okozott egy 44 éves helybéli nő, aki korábbi munkahelyén tört-zúzott Győrben.

A rendőrségre 2021. március 17-én a kora reggeli órákban érkezett bejelentés arról, hogy az egyik győri hotel biztonsági szolgálata egy tomboló nőt tart vissza, aki tört-zúzott a szállóhely területén – közölte a rendőrség.



A rendőrök a helyszínen meghallgatták a biztonsági őrt, aki elmondta, hogy a hotel recepciósa értesítette őket arról, hogy egy korábbi munkavállalójuk megjelent az épületben, majd önkívületi állapotban ordibálva, válogatás nélkül törte össze a berendezési tárgyakat, számítógépeket rongált meg, betörte a bejárati ajtó és az ablakok üvegét, székeket dobált szanaszét. A nőt ámokfutásában a kiérkező biztonsági szolgálat munkatársai fékezték meg. A járőrök elfogták a 44 éves helybéli asszonyt, aki elmondta, hogy bosszúból törte össze a dolgokat, mivel elbocsátották a hotelből. Az egyenruhások előállították a rendőrkapitányságra, ahol – tekintettel arra, hogy az elsődleges becslések szerint is több milliós kárt okozott - rongálás bűntette miatt gyanúsítottként hallgatták ki őt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld

Havasi Bertalan: nincs tervben, hogy Orbán Viktor találkozzon az amerikai elnökkel

Annak kapán közölte Havasi Bertalan ezt, hogy Németh Zsolt, a Fidesz frakcióvezető-helyettese ezzel ellentétesen nyilatkozott.

2026. Július 17. 14:00, péntek | Belföld

Tanács Zoltán: feljelentést tettünk a Kréta-rendszer ügyében

Az oktatásban és a közigazgatásban használt szoftverek ügyében tett feljelentésről számolt be a tudományos és technológiai miniszter csütörtökön Budapesten, a kormányszóvivői tájékoztatón.

2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld

MTVA: új műsorstruktúrával várja a nézőket szombattól az M1 csatorna

Új műsorstruktúrával várja nézőit szombattól az M1 csatorna - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.