Hírek
2016. Szeptember 02. 14:04, péntek |
Helyi
Forrás: TMKI
Tolna megyéből is elindultak a tűzoltók az országos versenyre

Idén tizenharmadik alkalommal rendezik meg a Gróf Széchenyi Ödön országos tűzoltósport versenyt Budapesten, az UTE Szilágyi úti sporttelepén augusztus 31. és szeptember 2. között.
A háromnapos versenyen az ország minden megyéjéből és a fővárosból érkeznek tűzoltók. A versenyzők hét kategóriában mérhetik össze tudásukat, egyénileg és csapatban is nevezhettek.
A Tolna megyei hét fős csapatot dr. Balázs Gábor tű. ezredes indította útnak szerda délelőtt, sok sikert kívánva a versenyzéshez.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Április 19. 08:34, szombat | Sport
Férfi kézilabda NB I - A Veszprém otthon három góllal nyert a Szeged ellen
A címvédő Veszprém házigazdaként 36-33-ra nyert a Magyar Kupa-győztes Szeged ellen a férfi kézilabda NB I péntek esti rangadóján, ezzel matematikailag is biztossá tette helyét a döntőben.
2025. Április 19. 08:33, szombat | Bulvár
Humanoid robotokat is indítottak a pekingi félmaratonon
Huszonegy humanoid robotot is indítottak bemutatóként a több mint tízezer résztvevő mellett a szombaton Pekingben megrendezett félmaratonon. Ez volt az első alkalom, hogy robotokat is próbára tettek a 21 kilométeres távon.
2025. Április 19. 08:32, szombat | Külföld
Trump arról beszélt, hogy fel is hagyhat USA az ukrajnai béketörekvéseivel
Trump: az Egyesült Államok felhagyhat az ukrajnai béketörekvéssel, ám jelenleg lát \"lelkesedést\" a háború lezárására