Hírek
2024. Január 04. 08:41, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Több mint négymilliárd forint a főnyeremény az Ötöslottón

Csaknem fél éve halmozódik az Ötöslottó főnyereménye: négymilliárd forintot vihet haza, aki ezen a héten helyesen tippeli meg a számokat - közölte a Szerencsejáték Zrt. csütörtökön az MTI-vel.
Azt írták, hogy tavaly június vége óta halmozódik az Ötöslottó főnyereménye, és ha a héten sem lesz nyertes, akkor a következő összeg már a játék történetének negyedik legmagasabb egyéni jackpotját jelentheti.
Az eddigi legnagyobb nyereményt 2020. március 28-án vitte el egy szerencsés játékos, ennek összege csaknem 6,5 milliárd forint volt - tették hozzá.
Közölték azt is, hogy az Eurojackpotot játszók is nagy nyereményre számíthatnak, ugyanis 13 hét halmozódás után majdnem 46 milliárd forint várja azt a szerencsést, aki egymaga találja el hibátlanul az 5+2 számot.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld
15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
2025. Július 31. 07:46, csütörtök | Belföld
Százezernél többen kezdhetik meg felsőfokú tanulmányaikat szeptemberben
A pótfelvételivel együtt százezernél többen kezdhetik meg felsőfokú tanulmányaikat szeptemberben
2025. Július 31. 06:00, csütörtök | Belföld
Továbbra is változatlan feltételekkel érvényesíthető a négy vagy több gyermeket nevelő anyák kedvezménye
A négy vagy többgyermekes anyáknak 2020. január 1-je óta a kereső tevékenységből származó jövedelmük után nem kell szja-t fizetniük, ebben semmilyen változás nem történt.
2025. Július 30. 13:23, szerda | Belföld
Ma indul az új adategyeztetési kampány; a NAV ezúttal a hibás bevallásgyakoriságra figyelmeztet
A NAV ma értesíti azokat az adózókat, akik online számlaadat-szolgáltatásaik és pénztárgépadataik alapján 2025-ben átlépték az éves áfabevallásra vonatkozó értékhatárt, mégsem váltottak havi vagy negyedéves bevallásra.