Hírek
2018. Március 01. 12:44, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Több mint 12 kiló drogért nyolc év fegyházat kapott

Nyolc év fegyházra és öt év kiutasításra ítélte a Kecskeméti Törvényszék azt a koszovói férfit, aki januárban az általa vezetett autóban több mint 12 kilogramm kannabiszt rejtett el
- tájékoztatta a törvényszék csütörtökön az MTI-t. A közlemény szerint az 57 éves férfi által vezetett autóban január 14-én a tompai határátkelőhelyen 16 csomag, összesen 12675 gramm kábítószert találtak elrejtve. A vádlott az Albániában vásárolt kannabiszt a fia autójával Olaszországba akarta vinni.
Az ítélet ellen a vádlott és védője enyhítésért és a minősítés - kábítószer-kereskedelem helyett kábítószer-birtoklás - megváltoztatása érdekében fellebbezett, amelyekről a Szegedi Ítélőtábla dönt majd. A vádlott előzetes letartóztatását a bíróság a másodfokú eljárás befejezéséig fenntartotta.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 07. 09:41, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: továbbra is biztosított az energiaszállítás Oroszország felől
Európa folyamatos energiaválságokkal néz szembe, Magyarországon azonban továbbra is biztosított az ellátás, hiszen akadálytalan a tranzit Oroszország felől - közölte pénteken Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.
2025. Június 07. 09:40, szombat | Belföld
Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szombaton és vasárnap
Szombaton és vasárnap is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország egy részén - derül ki a HungaroMet Zrt. az pénteki veszélyjelzéseiből.
2025. Június 06. 07:27, péntek | Belföld
NGM: a hőségben figyelni kell a dolgozók megfelelő folyadékpótlására és a pihenőidők beiktatására
2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről
Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.