Hírek
2021. Június 28. 08:19, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Több autó kigyulladt egy balatonfüredi hotel mélygarázsában
Több autó kigyulladt egy balatonfüredi hotel mélygarázsában hétfőn hajnalban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján.
Azt írták: a Széchenyi István utcai szálló mélygarázsában két autó teljesen, további kettő pedig részben égett. A tűzhöz nagy erőkkel vonultak a veszprémi és a balatonfűzfői hivatásos, valamint a balatonfüredi önkormányzati tűzoltók, akik a megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett oltották el a lángokat.
A tűz miatt az egységek kiürítették a mélygarázs melletti két apartmanházat, melyeket 43 embernek kellett ideiglenesen elhagyni - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni
Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.
