Hírek
2017. Május 20. 05:00, szombat |
Sport
Forrás: mti
Tizenhét légióst hívott meg Storck a válogatottba

Bernd Storck szövetségi kapitány pénteken megnevezte azt a 17 idegenlégióst, akikre számít a magyar labdarúgó-válogatott soron következő két mérkőzésén.
A német szakvezető meghívta a pár napja még az U17-es Európa-bajnokságon játszó Szoboszlai Dominikot, míg az előző keretben nem szereplők közül Elek Ákosra, Nagy Dominikra és Kocsis Gergőre is számít.
A magyar szövetség honlapja szerint Storck telefonon egyeztetett az észak-amerikai bajnokság (MLS) góllövőlistáját vezető Nikolics Nemanjával, akivel abban állapodtak meg, hogy a támadó nem csatlakozik a csapathoz, mert klubja, a Chicago Fire június 4-én és 10-én bajnoki mérkőzést játszik.
A Magyarországon játszó meghívottak névsorát a jövő héten hirdeti ki a szakember azután, hogy egyeztetett a klubedzőkkel.
A magyar válogatott június 5-én az oroszokat fogadja a Groupama Arénában barátságos mérkőzésen, majd négy nappal később Andorrában játszik világbajnoki selejtezőmérkőzést.
A válogatott légiósainak kerete:
kapusok:
Gulácsi Péter (RB Leipzig), Megyeri Balázs (Greuther Fürth)
védők:
Bese Barnabás (Le Havre), Lang Ádám (Dijon), Kocsis Gergő (DAC), Kádár Tamás (Dinamo Kijev)
középpályások:
Nagy Ádám (Bologna), Elek Ákos (FK Almati), Szoboszlai Dominik (RB Salzburg), Dzsudzsák Balázs (Al-Vahda), Nagy Dominik (Legia Warszawa), Sallai Roland (Palermo), Gyurcsó Ádám (Pogon Szczesin), Kalmár Zsolt (Bröndby), Stieber Zoltán (Kaiserslautern)
támadók:
Szalai Ádám (Hoffenheim), Priskin Tamás (Slovan Bratislava)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 22. 07:30, kedd | Sport
Vizes vb - Az olimpiai bajnok kiütésével döntőben a női vízilabda-válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott lehengerlő játékkal 15-9-re legyőzte az olimpiai bajnok spanyol csapatot a szingapúri világbajnokság hétfői elődöntőjében.
2025. Július 21. 07:53, hétfő | Sport
Vizes vb - A címvédő horvátokat kiütve elődöntős a férfi vízilabda-válogatott
A magyar férfi vízilabda-válogatott 18-12-re legyőzte a címvédő horvát csapatot a szingapúri világbajnokság vasárnapi negyeddöntőjében.
2025. Július 19. 07:48, szombat | Sport
Vizes vb - Betlehem Dávid ezüstérmes a nyíltvízi úszók kieséses sprintversenyében
Betlehem Dávid ezüstérmet nyert a nyíltvízi úszók szombati 3 km-es kieséses sprintversenyében a szingapúri világbajnokságon.
2025. Július 18. 07:49, péntek | Sport
Kl-selejtező - A Pjunyik Jereván lesz a Győr ellenfele
A Pjunyik Jereván lesz a Győr ellenfele a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének második fordulójában