Hírek
2019. Április 25. 10:54, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - Fotók: NAV
Testébe rejtett kokainnal bukott le egy nő a ferihegyi repülőtéren
Több mint nyolcmillió forint értékű kokaint talált a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren egy nő testében.
A hivatal csütörtökön az MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta, a nő Sao Pauloból, Zürichen keresztül érkezett a budapesti repülőtérre, ahol a pénzügyőrök igazoltatták, és átvizsgálták a csomagjait, valamint ruházatát.
A hatóság munkatársai a vizsgálat során nem találtak kábítószer gyanús anyagot, de a nő viselkedése arra utalt, hogy a testében kábítószert rejthetett el, ezért a Semmelweis Egyetemre vitték CT-vizsgálatra.
A közlemény szerint a CT körülbelül 10-11 idegen testet mutatott a nő testüregének alsó részében, ahonnan végül 13, összesen mintegy 410 gramm, gumióvszerbe csomagolt kokain került elő.
A NAV munkatársai a nő ellen kábítószer birtoklás megalapozott gyanúja miatt feljelentést tettek a Repülőtéri Rendőr Igazgatóság nyomozóinál.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 20. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: hatalmas megtiszteltetésnek érezném, ha Polgár Judit elvállalná a köztársasági elnöki felkérést
2026. Július 20. 07:38, hétfő | Belföld
Polgár Judit megválasztását javasolja köztársasági elnöknek a tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője
A tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője levélben fordult Forsthoffer Ágneshez, az Országgyűlés elnökéhez, amelyben Polgár Judit felkérését és megválasztását javasolják köztársasági elnöknek.
2026. Július 19. 15:00, vasárnap | Belföld
Pósfai Gábor: a mielőbbi bérrendezés a legfontosabb feladat a belügyi ágazatban
A mielőbbi bérrendezést nevezte a belügyi ágazatban a legfontosabb feladatnak Pósfai Gábor belügyminiszter szombati Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.
