Hírek
2022. Január 08. 09:50, szombat |
Belföld
Forrás: mti/fotó: MTI/Donka Ferenc
Teherautó gázolt halálra egy kerékpárost az M43-ason
Teherautó gázolt halálra egy kerékpárost az M43-as autópályán, Algyő közelében - közölte a rendőrség a honlapján pénteken kora este.
A Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint egy Szeged irányába közlekedő teherautó sodorta el az "autópályára feltévedt" kerékpárost, aki a balesetben életét vesztette.
A helyszíni szemle és a műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárták az M43-as autópálya Szeged felé vezető oldalát - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld
Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja
Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.
2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld
Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas
Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.
2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld
Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása
Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.
