Hírek
2017. Június 12. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Szinte meglincselték Drávapiski polgármesterét
Bántalmazták Drávapiski polgármesterét, a rendőrség csoportos garázdaság miatt nyomoz - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.
A police.hu-ra feltett közlemény szerint szombaton késő délután négy férfi szóváltásba keveredett Drávapiski polgármesterével az alsószentmártoni italbolt teraszán, majd bántalmazták őt.
Drávapiski polgármestere Mali Zoltán (független).
A bántalmazással összefüggésben a rendőrök előállították Alsószentmárton polgármesterét, valamint egy 37, egy 20 és 47 éves helyi férfit.
Alsószentmárton polgármestere a független Budai László.
A Siklósi Rendőrkapitányság az ügyben csoportosan elkövetett garázdaság miatt nyomoz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 18. 13:00, szombat | Belföld
Bezárja diósgyőri gyárát a Nestlé
A szezonális édességek iránti kereslet visszaesése miatt az év végén befejezi a termékek előállítását a Nestlé diósgyőri üzemében - erősítette meg a Nestlé Hungária pénteken az MTI információit.
2026. Július 18. 12:00, szombat | Belföld
Az orosz energiaimport szankciójáról szóló amerikai tervekről is tárgyalt az Országgyűlés külügyi bizottságának elnöke Washingtonb
Az oroszországi energiaimport szankciójáról szóló amerikai kongresszusi törvényjavaslat is szóba került Hajdu Mártonnak, az Országgyűlés külügyi bizottsága elnökének washingtoni megbeszélésein.
2026. Július 18. 11:00, szombat | Belföld
Karácsony Gergely: Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő
Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő: legalább 250 új elektromos buszt szeretnénk forgalomba állítani, a hozzájuk szükséges töltőinfrastruktúrával együtt
