Hírek
2021. Július 15. 15:06, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Százhúszmillió forint értékű cigarettát találtak egy debreceni garázsban
Százhúszmillió forint értékű zárjegy nélküli cigarettát találtak egy debreceni társasházban a pénzügyőrök - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön a közösségi oldalán.
A pénzügyőrök egy debreceni társasháznál a szolgálati kutyával garázsokat ellenőriztek, amikor az egyiknél az állat jelzést adott, és 129 kartondobozban 120 millió forint értékű dohányt találtak - írták.
A NAV munkatársai a különféle márkájú és fajtájú cigarettát lefoglalták és költségvetési csalás bűntett elkövetésének gyanúja miatt feljelentést tettek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld
Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba
Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.
2026. Január 19. 07:16, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: tovább javítja a pontosságot a MÁV-csoport
A vonatok késését több mint 3 százalékpontnyival tudta csökkenteni a vasúttársaság tavaly, és az a cél, hogy 2030-ra 88 százalékra javítsák a vonatok pontosságát
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
