Hírek
2022. Augusztus 23. 06:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Rosszindulatú módon visszaélnek a VII. kerületi rendőrkapitányság nevével

Rosszindulatú csatolmánnyal küldenek emailt a VII. kerületi rendőrkapitányság nevében - közölte a rendőrség hétfőn a honlapján.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság közleményében azt tanácsolta: aki ilyen üzenet kapott, ne nyissa meg a csatolmányt, és törölje az emailt.
Azt írták: hétfőn "Ajánlatkérés, szám: 22-0822-0391" tárggyal többen kaptak olyan megtévesztő emailt, melynek állítólagos feladója a VII. kerületi rendőrkapitányság "közkapcsolati munkatársa". Az email egy úgynevezett XLL kiterjesztésű, feltehetően rosszindulatú csatolmányt tartalmaz, ezt jelenleg informatikai szakemberek vizsgálják.
Bár a feladó emailcíme és az üzenet egyes formai elemei megtévesztők, az emailt nem a rendőrség küldte - szögezték le, hozzátéve: ajánlatkérés így nem történik, ilyen nevű ember nem dolgozik a BRFK-n, ahol ráadásul nincs is "közkapcsolati munkatárs" beosztás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 07. 08:45, vasárnap | Belföld
Meteorológia: a Dunántúl északi tájain és az ország középső részében lehetnek a legjobbak a körülmények a holdfogyatkozás megfigy
2025. Szeptember 06. 09:15, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország azért vásárol orosz kőolajat, mert nincs más lehetősége
Magyarország azért vásárol nyíltan orosz kőolajat, mert nincsen más lehetősége, míg más európai országok azért vásárolnak titokban, kerülőúton orosz kőolajat, mert az olcsóbb
2025. Szeptember 06. 09:14, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat demonstrálja azt a képességet, ahová a honvédség eljutott
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!