Hírek
2017. Április 02. 08:10, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Robbanás történt egy tiszalúci családi házban, egy ember meghalt
Feltehetően egy gázpalack robbant fel egy száz négyzetméteres családi házban a Borsod megyei Tiszalúcon, az összedőlt házban egy ember életét vesztette, egy másikat a tűzoltók mentettek ki .
- közölte a katasztrófavédelem a honlapján szombaton késő este. A tájékoztatás szerint a robbanás következtében a ház összedőlt, a törmelék alatt rekedt egy ember, egy másik lakó pedig a romok miatt nem tudott kijutni a házból. Az épületben rekedt lakót a tűzoltók mentették ki, ő az első információk szerint nem sérült meg. A törmelék alá szorult másik emberen azonban a mentők már nem tudtak segíteni, ő elhunyt.
A mentésben a szerencsi hivatásos tűzoltók mellett a katasztrófavédelmi szolgálat is részt vett, illetve Miskolcról és Tiszaújvárosból is érkezett segítség - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld
Macron: új korszak kezdődött Magyarországon
A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal
2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld
Pulics Gergely: Én és a Kopóm!
Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai
2026. Június 04. 07:08, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Ukrajna rendezi a kárpátaljai magyarok kisebbségi jogait
Ukrajna kötelezettséget vállal a Kárpátalján élő százezres magyar kisebbség oktatási, nyelvhasználati, kulturális és politikai jogainak teljes körű rendezésére - jelentette be a miniszterelnök szerdán este a Facebookon.
2026. Június 03. 15:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid már a KRESZ módosítása előtt szabályozná az elektromos rollerek közlekedését
Vitézy Dávid szerint az elektromos rollerek szabályozása olyan fontos kérdés, hogy azzal nem lehet megvárni a KRESZ átfogó módosítását, hanem hamarabb kell lépni
