Hírek
2011. Október 19. 07:41, szerda |
Sport
Forrás: HírTV
Részvételi csúcs a világbajnokságon
A novemberi seregszemlére 101 országból 715 versenyző nevezett, ami új részvételi csúcsot jelent. Ennek oka, hogy a jövő évi ötkarikás játékokra a legtöbb olimpiai kvótát ezen a versenyen osztják majd ki.
A magyar válogatottból - a jelenlegi rangsor alapján - inkább a nőknek van esélyük kvótát szerezni a párizsi VB-n, azonban ők sincsenek könnyű helyzetben. A férfiak olimpiai szereplése pedig kisebb bravúrnak számítana. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 20. 13:00, hétfő | Sport
Férfi kézilabda junior Eb - Aranyérmes a magyar válogatott
A magyar férfi junior kézilabda-válogatott hosszabbítás után 34-32-re legyőzte Svédországot a romániai korosztályos Európa-bajnokság vasárnapi, kolozsvári döntőjében.
2026. Július 20. 07:36, hétfő | Sport
Vb-2026 - Spanyolország másodszor is hosszabbításban lett világbajnok
Az Európa-bajnok spanyol válogatott hosszabbításban 1-0-ra legyőzte a címvédő argentin csapatot vasárnap az észak-amerikai labdarúgó-világbajnokság New York-i döntőjében, így története során másodszor lett aranyérmes.
2026. Július 19. 08:36, vasárnap | Sport
Vb-2026 - Anglia a francia válogatott legyőzésével bronzérmes
Őrült meccsen nyertek az angolok.
2026. Július 18. 08:09, szombat | Sport
Premier League - Szoboszlai meghosszabbította szerződését a Liverpoollal
Szoboszlai Dominik meghosszabbította szerződését az angol labdarúgó-bajnokságban legutóbb ötödik helyezett Liverpool FC-vel.
