Hírek
2018. Augusztus 29. 05:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI archívum
Plusz balatoni vonatok indulnak az utolsó vakációs hétvégén

Plusz vonatokat indít az iskolakezdés előtti utolsó hétvégén a MÁV-Start a Balaton két partja felé és vissza - tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese kedden az MTI-t.
Kavalecz Imre közölte: a nyári menetrend augusztus 26-áig volt érvényben, de augusztus 31-én, valamint szeptember 1-jén és 2-án Budapest és Fonyód, továbbá Budapest és Balatonfüred között alacsonypadlós, légkondicionált plusz járatokat indítanak.
A Budapest-Déliből 8.55-kor induló vonat 11.31-kor érkezik Fonyódra, a Fonyódról 16.41-kor induló járat 19.04-kor fut be a Déli pályaudvarra. A Déliből 8.45-kor induló vonat 11.06-kor ér Balatonfüredre, az onnan 16.18-kor induló járat pedig 18.54-kor ér a Déli pályaudvarra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 06. 09:15, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország azért vásárol orosz kőolajat, mert nincs más lehetősége
Magyarország azért vásárol nyíltan orosz kőolajat, mert nincsen más lehetősége, míg más európai országok azért vásárolnak titokban, kerülőúton orosz kőolajat, mert az olcsóbb
2025. Szeptember 06. 09:14, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat demonstrálja azt a képességet, ahová a honvédség eljutott
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!