Városlista
2026. március 24, kedd - Gábor, Karina

Hírek

2021. Szeptember 13. 08:57, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Óriási értékben találtak hamis parfümöket egy teherautóban

Óriási értékben találtak hamis parfümöket egy teherautóban

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai 2400 üveg, 90 millió forint értékű hamis parfümöt találtak egy teherautó rakterében az M1-es autópálya komáromi szakaszán.

A pénzügyőrök egy szlovák teherautót ellenőriztek, ami a fuvarlevél szerint két raklap árut szállított Romániából Franciaországba. A fuvarokmányon nem szerepelt az áru megnevezése, ezért a jármű átvizsgálása mellett döntöttek - közölte a NAV hétfőn az MTI-vel.

A raktérben lévő, fekete fóliába tekert szállítmányban luxusmárkák jelzésével ellátott parfümöket találtak. A pénzügyőrök a hamis parfümöket lefoglalták és iparjogvédelmi jogok megsértése miatt eljárást indítottak - áll a közleményben.

Címkék: hamis, lefoglalás, NAV, parfüm

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 24. 07:28, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint összejátszanak a titkosszolgálatok és a Tisza

Elfogadhatatlan és szégyenteljes, hogy a titkosszolgálatok kormánnyal szembeni akciói a Tisza Párt érdekében és a Tisza Párton keresztül történnek - mondta a miniszterelnök.

2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen

Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.

2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld

Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten

A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull