Városlista
2025. szeptember 4, csütörtök - Rozália

Hírek

2013. Szeptember 05. 12:47, csütörtök | Sport
Forrás: manna.ro

Nem adták el a jegyeket a magyar szektorba

Nem adták el a jegyeket a magyar szektorba

A magyar labdarúgó-válogatott bukaresti világbajnoki selejtezőmérkőzésére 2800 vendégszurkoló váltott jegyet.

A magyar szövetség (MLSZ) tájékoztatása szerint a maximális, 5000 belépőt igényelte a meccsre, azokat augusztus 15-ig értékesíthette. Ezt a határidőt kétszer is kitolta, így végül 2800 jegy talált gazdára, azaz ennyi magyar szurkoló lehet jelen pénteken a Románia elleni találkozón, ugyanis a helyszínen már nem lehet jegyet venni a vendégszektorba.

A Román Labdarúgó Szövetség kedden jelezte, nem adja el a román szurkolóknak a fennmaradt helyeket, hogy megelőzze az esetleges konfliktusokat. A vendéglátók telt házra, azaz 50 ezer nézőre számítanak.

A 2800 magyar drukker közel fele különvonattal utazik a román fővárosba. Az utazást a magát a magyar labdarúgó-válogatott hivatalos szurkolói csoportjának nevező Carpathian Brigade szervezte. A vonattal, amely csütörtökön 20.10-kor indul a Keleti pályaudvarról, 880 drukker utazik Budapestről és további 250 szurkoló száll fel Brassóban.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 04. 21:42, csütörtök | Sport

Madaras Ákos: Ezüstös siker a Rotax Grand Festivalon.

Az elmúlt hétvégén az olaszországi Sarnóban rendezték meg a Rotax Grand Festivalt, ahol a világ minden tájáról érkező fiatal gokartosok mérték össze tudásukat.

2025. Szeptember 03. 07:24, szerda | Sport

Premier League - Szoboszlai jobbhátvédként a forduló álomcsapatában

Szoboszlai Dominik, a bajnok Liverpool magyar futballistája bekerült a harmadik forduló álomcsapatába a Premier League hivatalos honlapján.

2025. Szeptember 02. 14:18, kedd | Sport

Vida Beni ismét gokartban!

Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.

2025. Szeptember 02. 07:22, kedd | Sport

Premier League - Slot: Szoboszlai hihetetlenül teljesített

A bajnoki címvédő Liverpool labdarúgócsapatának edzője, Arne Slot szerint a győztes gólt szerző Szoboszlai Dominik hihetetlenül teljesített jobbhátvédként az Arsenal ellen az angol élvonal vasárnap esti rangadóján.