Hírek
2019. Május 05. 10:53, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Negyven szurkolót állítottak elő az FTC-Újpest focimeccs előtt

Negyven szurkolót állított elő a rendőrség szombat délután, az FTC-Újpest labdarúgó-mérkőzés előtt, ellenük garázdaság miatt indítottak eljárást - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Mint írták, a IX. kerületi Mester utca és a Haller utca kereszteződésében a meccsre tartó szurkolók közül többen összeverekedtek.
A Készenléti Rendőrség egységei a verekedéssel összefüggésben negyven szurkoló ellen intézkedtek, őket a kerületi járőrök segítségével elfogták és előállították.
Az ügyben a BRFK IX. kerületi rendőrkapitánysága indított eljárást csoportos garázdaság bűntett miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 06. 09:15, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország azért vásárol orosz kőolajat, mert nincs más lehetősége
Magyarország azért vásárol nyíltan orosz kőolajat, mert nincsen más lehetősége, míg más európai országok azért vásárolnak titokban, kerülőúton orosz kőolajat, mert az olcsóbb
2025. Szeptember 06. 09:14, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat demonstrálja azt a képességet, ahová a honvédség eljutott
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!