Hírek
2011. Október 10. 07:45, hétfő |
Sport
Forrás: HírTV
Murray tarolt a döntőben

Andy Murray nyerte meg az 1,2 millió dollár összdíjazású tokiói keménypályás férfi tenisztorna döntőjét.
A második helyen kiemelt brit az előzetesen esélyesebbnek tartott spanyol Rafael Nadalt győzte le a döntőben, három játszmában, 3:6, 6:2, 6:0 arányban.
Az elsőként rangsorolt Nadal ugyan megnyerte az első gémet, de a világranglistán negyedik skót vetélytársa a folytatásban átvette az irányítást, és végül magabiztosan diadalmaskodott 2 óra 16 percnyi játék után. Murray ezzel egy hét alatt második tornagyőzelmét szerezte meg, miután múlt vasárnap Bangkokban is ő végzett az élen. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 03. 07:24, szerda | Sport
Premier League - Szoboszlai jobbhátvédként a forduló álomcsapatában
Szoboszlai Dominik, a bajnok Liverpool magyar futballistája bekerült a harmadik forduló álomcsapatába a Premier League hivatalos honlapján.
2025. Szeptember 02. 14:18, kedd | Sport
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Szeptember 02. 07:22, kedd | Sport
Premier League - Slot: Szoboszlai hihetetlenül teljesített
A bajnoki címvédő Liverpool labdarúgócsapatának edzője, Arne Slot szerint a győztes gólt szerző Szoboszlai Dominik hihetetlenül teljesített jobbhátvédként az Arsenal ellen az angol élvonal vasárnap esti rangadóján.