Városlista
2025. július 22, kedd - Magdolna

Hírek

2021. Június 30. 17:09, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Mintegy 17 ezer doboz cigarettát találtak Újkenézen

Mintegy 17 ezer doboz cigarettát találtak Újkenézen

Mintegy 17 ezer doboz cigarettát találtak a pénzügyőrök a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Újkenézen - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szerdán az MTI-vel.

A közlemény szerint a 23 millió forint értékű, különféle márkájú és fajtájú cigarettát egy ingatlanban találták meg.

A pénzügyőrök az ellenőrzés közben a garázs felől sűrű, fekete füstre lettek figyelmesek. Mint kiderült, a csempész próbálta meg elégetni a cigarettát.

Miután a tüzet eloltották, az ingatlan tulajdonosát előállították, ellene a NAV munkatársai költségvetési csalás bűntett elkövetésének gyanúja miatt feljelentést tettek, a cigarettát pedig lefoglalták.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 22. 07:35, kedd | Belföld

Felújítás miatt négy hétre bezár a Keleti pályaudvar

Felújítás miatt augusztus 25-től négy hétre bezár a Keleti pályaudvar - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon hétfőn közzétett videóban.

2025. Július 22. 07:33, kedd | Belföld

Magyarország és Szerbia új kőolajvezetéket épít a két ország között

Magyarország, a rezsicsökkentés vívmányainak megóvása érdekében, új kőolajvezetéket épít Szerbiával, amely akár már 2027-ben működésbe léphet - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter hétfőn Budapesten.

2025. Július 22. 07:28, kedd | Belföld

Szijjártó Péter reméli, hogy az amerikai-orosz birkózó mérkőzések enyhülést hoznak a két ország kapcsolatában

A pingpong-diplomácia egyszer már bejött az 1970-es években, így remélhetőleg a kedden Budapesten rendezendő amerikai-orosz birkózó mérkőzések is enyhülést fognak hozni a két ország kapcsolatában

2025. Július 22. 07:24, kedd | Belföld

Társadalmi egyeztetésre bocsátották az Otthon Start hitel részletszabályait

A kormány társadalmi egyeztetésre bocsátotta a 3 százalékos otthonteremtési hitel részletszabályait tartalmazó kormányrendeletet - közölte a Miniszterelnökség hétfőn az MTI-vel.