Városlista
2025. június 6, péntek - Norbert

Hírek

2017. Június 14. 07:27, szerda | Belföld
Forrás: mti

Meggyilkolhatták a kiskunhalasi kigyulladt lakásban talált férfit

Meggyilkolhatták a kiskunhalasi kigyulladt lakásban talált férfit

Bűncselekmény gyanúja merült fel annak az 51 éves férfinak a halálával kapcsolatban, akinek holttestét egy kedden kigyulladt kiskunhalasi lakásban találták meg - közölte a rendőrség a honlapján.

A Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője kedd reggel arról tájékoztatta az MTI-t, hogy tűz ütött ki egy társasház egyik lakásában a kiskunhalasi Kun téren; a lángok megfékezése közben a helyi hivatásos tűzoltók az egyik szobában egy holttestet találtak.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság - az első orvosszakértői vélemény alapján - emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított büntetőeljárást.

A bűncselekménnyel összefüggésben a rendőrök keresik a 43 éves kiskunhalasi Szitás Józsefet, akivel szemben elfogatóparancsot adtak ki.

Fényképét feltették a police.hu-ra, és azt kérik, hogy akinek a férfi tartózkodási helyéről van információja, hívja a 06/76/ 513-356-os telefonszámot.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld

Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről

Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.

2025. Június 05. 07:55, csütörtök | Belföld

Hőség - Másodfokú hőségriasztás lépett életbe

Életbe lépett csütörtökön 0 órakor az országos tisztifőorvos által az ország egész területére kiadott másodfokú hőségriasztás, amely vasárnap éjfélig tart.

2025. Június 05. 07:53, csütörtök | Belföld

Gulyás Gergely: nem kifelé tartunk a háborúból, hanem befelé

A háború egyelőre nem a béke irányába halad, sőt az elmúlt héten történtek csökkentik a valószínűségét a gyors békének - jelentette ki Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a szerdai kormányülést követő Kormányin