Hírek
2012. Szeptember 16. 18:24, vasárnap |
Sport
Forrás: MTI
Magyar ezüst a női junior vízilabda Eb-n
A második helyen végzett a magyar női juniorválogatott az oroszországi korosztályos vízilabda Európa-bajnokságon.
A gárda a magyar szövetség honlapjának híre szerint a vasárnapi döntőben egyetlen góllal, 11-10-re maradt alul a házigazdák nemzeti csapatával szemben.
Az Eb legjobb játékosának a felnőttválogatottban is szereplő Antal Dórát választották.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 07:25, péntek | Sport
El-selejtező - A Ferencváros hazai pályán is legyőzte a Vojvodinát
2026. Július 16. 07:22, csütörtök | Sport
Vb-2026 - A címvédő Argentína a hajrában fordított az angolok ellen, és a döntőbe jutott
A címvédő argentin válogatott hátrányba került a második félidő elején, végül azonban 2-1-re legyőzte az angol csapatot szerdán a labdarúgó-világbajnokság atlantai elődöntőjében.
2026. Július 15. 15:00, szerda | Sport
A következő szezonban is az M4 Sport közvetíti a magyar labdarúgás legfontosabb mérkőzéseit
A következő, 2026-2027-es szezonban is az M4 Sport közvetíti a magyar labdarúgás legfontosabb mérkőzéseit - tájékoztatta az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedden az MTI-t.
2026. Július 12. 09:04, vasárnap | Sport
Vb-2026 - A címvédő Argentína emberelőnyben, de a hosszabbításban gyűrte le a svájciakat
A címvédő argentin válogatott csaknem egy órán keresztül emberelőnyben játszva, hosszabbítás után 3-1-re legyőzte a svájci csapatot a labdarúgó-világbajnokság Kansas Cityben rendezett negyeddöntőjében.
