Hírek
2017. Július 28. 07:52, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Ma lesz a Strandok éjszakája
Filmvetítések, koncertek, tűzzsonglőrök, táncprogramok és szaunaszeánszok is várják a látogatókat az ország számos fürdőjében pénteken, a Strandok éjszakáján.
A margitszigeti Palatinus Strandfürdőben vízipisztolycsatával, közös graffitizéssel, gyermek és felnőtt koncertekkel készülnek, a hullámmedencénél este például a Budapest Voices lép fel. Az újpesti Aquaworldben tűzzsonglőr- és táncbemutatók, valamint szaunaszeánszok is lesznek.
Bükfürdőn az Acoustic Planet és a Groovehouse lép fel, Berekfürdőn filmvetítés és ingyenes csúszdázás lesz, Kisújszálláson Korda György és Balázs Klári, a Kozmix és a Party Art's OK ad koncertet. Sárváron tűzijáték, a Harkányi Gyógyfürdőben csúszdaparti, Zalakaroson brazil zene és showtáncműsor, a Kerekdombi Termálfürdőben kabriós találkozó, latintánc-bemutató, az Igali Gyógyfürdőben pedig fényszínház és lézershow várja a közönséget.
A Tisza-parti Gyógy- és Élményfürdőben szintén lézershow-val és filmvetítéssel, valamint Dér Heni-koncerttel készülnek, Sárospatakon mozipiknik, tűzzsonglőr-bemutató, mazsorettfellépés és habparti, Szekszárdon aquazumba- és salsabemutató, Kunszentmiklóson pedig úszó-, tánc-, strandröplabda-, lábtenisz- és vízi kosárlabdaverseny lesz.
Gyenesdiáson éjszakai vízi aerobik, Ráckevén chill out zene és filmvetítés, a szegedi Napfényfürdő Aquapolisban szaunaszeánszok és szabadtéri koktélbár, az Anna Gyógy-, Termál és Élményfürdőben pedig hangfürdő, jóga, aquafitness, önvédelmi bemutató, hennafestés, és limbóverseny is szerepel a programban.
A csatlakozók teljes listája és a fürdők részletes programja a Magyar Fürdőszövetség honlapján olvasható.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 20. 08:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter az uniós pénzekről tárgyalt az Európai Bizottság vezetőivel
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, leendő miniszterelnök az utóbbi két napban magas szintű tárgyalásokat folytatott az Európai Bizottság vezetőivel Magyarországon - közölte a politikus az MTI-vel vasárnap.
2026. Április 20. 07:32, hétfő | Belföld
Ukrajna már ma helyreállítaná az olajszállítást
Ukrajna már hétfőn helyreállítaná az olajszállítást, a magyar kormány álláspontja változatlan: ha van olaj, van pénz - közölte Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap délután a Facebook-oldalán.
2026. Április 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a fideszes Ágh Péter csalással nyert, nem ismerjük el legitim képviselőnek!
Szerinte a Fidesz indította el a körzetben azt a Magyar Pétert, aki közel 1000 szavazatot kapott.
