Hírek
2016. Október 23. 07:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: police.hu
Lopás Tolnán
Televíziót, távirányítót és pendrive-ot tulajdonított el a férfi a házból.
A Szekszárdi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya eljárást indított lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen.
Az elkövető 2016. május 8-án 22 órakor egy tolnai ingatlan csukott, de nem zárt ajtaján bement, majd onnan televíziót, távirányítót és pendrive-ot tulajdonított el.
A rendőrök a nyomozás eredményeként azonosították a feltételezett elkövetőt, egy 57 éves tolnai férfit, akit gyanúsítottként hallgattak ki. A terhelt az eljárás során szabadlábon védekezhet.
A Szekszárdi Rendőrkapitányság munkatársai a nyomozást befejezték, az ügy iratait vádemelési javaslattal az illetékes járási ügyészségnek a napokban átadták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
