Hírek
2016. Augusztus 02. 09:27, kedd |
Helyi
Forrás: police.hu
Lopás kísérlet történt

Az őcsényi ház tulajdonosa észlelte a betörést, majd visszatartotta a besurranó férfit a rendőrök kiérkezéséig.
A Szekszárdi Rendőrkapitányság eljárást indított lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy decsi férfi ellen.
A 28 éves férfi a rendelkezésre álló adatok szerint 2016. július 31-én hajnali 5 óra körüli időben egy őcsényi házba a nyitott pinceajtón keresztül behatolt, majd onnan egy pénztárcából készpénzt, valamint két mobiltelefont és egy evőeszköz készletet kísérelt meg eltulajdonítani. A hálószobában alvó tulajdonos a zajra felkelt, az elkövetőt tetten érte, majd a rendőrök kiérkezéséig visszatartotta a férfit. Amikor a sértett kérdőre vonta a férfit, a nála lévő tárgyakat és készpénzt a földre dobta.
Az egyenruhások a 28 éves decsi férfit előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki, melynek során részben beismerte a bűncselekmény elkövetését.
Az ügyben a további eljárást -a terhelt szabadlábon hagyása mellett - a Szekszárdi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 22. 07:35, kedd | Belföld
Felújítás miatt négy hétre bezár a Keleti pályaudvar
Felújítás miatt augusztus 25-től négy hétre bezár a Keleti pályaudvar - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon hétfőn közzétett videóban.
2025. Július 22. 07:33, kedd | Életmód
Figyelem, leveskockát hívtak vissza a forgalomból
Több magyarországi vállalkozáshoz is eljutott az a vietnámi leveskocka, amit nem jelölt szójaallergén-tartalom miatt vissza kellett hívni a forgalomból
2025. Július 22. 07:33, kedd | Belföld
Magyarország és Szerbia új kőolajvezetéket épít a két ország között
Magyarország, a rezsicsökkentés vívmányainak megóvása érdekében, új kőolajvezetéket épít Szerbiával, amely akár már 2027-ben működésbe léphet - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter hétfőn Budapesten.