Városlista
2025. június 7, szombat - Róbert

Hírek

2016. Március 11. 10:38, péntek | Kék hírek
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság

Lopás Bonyhádon

Lopás Bonyhádon

A rendőrök előállították a 43 éves férfit, aki mécseseket, valamint művirágokat lopott egy bonyhádi temetőből.

A Bonyhádi Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást egy bonyhádi férfi ellen.

Állampolgári bejelentés érkezett a rendőrségre, mert 2016. március 10-én 9 óra 45 perc körüli időben egy bonyhádi temetőben egy férfi a sírokról különböző tárgyakat tulajdonított el. Az egyenruhások intézkedés alá vonták a 43 éves helyi férfit, aki beismerte, hogy már több alkalommal tulajdonított el a sírokról mécseseket, művirágokat, valamint kisebb kegyeleti tárgyakat.

A rendőrök előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki az elkövetőt lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A gyanúsított a bűncselekmény elkövetését beismerte, szabadlábon védekezhet.

Az ügyben a további eljárást a Bonyhádi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek

Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére

Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.

2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek

Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára

A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.

2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek

Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban

Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.

2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek

Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség

A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.