Városlista
2025. szeptember 6, szombat - Zakariás

Hírek

2013. Augusztus 11. 05:00, vasárnap | Belföld
Forrás: technika.us

LG G2 - végre itt az LG új zászlóshajója

LG G2 - végre itt az LG új zászlóshajója

Hosszú várakozás, sok pletyka és kiszivárgott információk után augusztus 7-én New York városában végre hivatalosan is bemutatkozott a nagyközönségnek az új LG G2 okostelefon.

Az LG új zászlóshajója 5.2 colos érintőkijelzője 1080p Full HD felbontáson működik. Az átlagos okostelefonokkal szemben a G2-nél nincsenek fizikai gombok a ház oldalán vagy tetején, helyette a hátlapon, közvetlenül a kamera alatt kapott helyet néhány. S ha már kamera: a készülék az első olyan telefon, amely 13 megapixeles kamerával rendelkezik, mely LED vakuval és optikai képstabilizátorral teszi lehetővé a magas minőségű fotók készítését. Párját az előlapon egy 2.1 megapixeles kamera formájában kell keresni. Az LG G2 belseje négymagos, 2.3GHz-es Qualcomm Snapdragon 800 processzort, 2GB RAM-ot, valamint 32 vagy 64GB belső memóriát rejt. A tárolóhely microSD kártyával még tovább növelhető. A telefonon Android 4.2.2 Jelly Bean operációs rendszer fut, az energiaellátásról pedig egy 3000 mAh akkumulátor gondoskodik. Természetesen a készüléket olyan általános funkciókkal is ellátták, mint a Wi-Fi, a Bluetooth 4.0, az NFC, a GPS, de támogatja a 4G/LTE csatlakozást is.

A tavaly bemutatott LG Optimus G utódja, az LG G2 138.5 x 70.9 x 8.9 mm-es méretekkel bír. A fekete és fehér színben is kapható készülék hamarosan a nagy amerikai szolgáltatók (AT&T, Sprint, T-Mobile, Verizon) kínálatában fog debütálni. Ára egyelőre nem ismert.

Címkék: LG G2, okostelefon

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 06. 09:15, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország azért vásárol orosz kőolajat, mert nincs más lehetősége

Magyarország azért vásárol nyíltan orosz kőolajat, mert nincsen más lehetősége, míg más európai országok azért vásárolnak titokban, kerülőúton orosz kőolajat, mert az olcsóbb

2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld

Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát

A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!