Hírek
2017. Június 12. 14:01, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Lezárták az M35-öst, mert sör borult az autópályára
Csaknem harminc raklap sör borult az M35-ös autópályára Debrecen határában hétfőn kora délután, az út érintett szakaszát lezárták a rendőrök
- közölte a Hajdú-Bihar Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság megbízott szóvivője az MTI-vel. Papp-Kunkli Nóra tájékoztatása szerint a sörös rekeszek egy kamionról estek le. A debreceni hivatásos tűzoltók jelenleg is a helyszínen dolgoznak, az anyagi kár mértékéről még nincs információjuk.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére az autópálya Budapestről Debrecen felé vezető oldalát az ondódi lehajtónál lezárták - tette hozzá.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 20. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: hatalmas megtiszteltetésnek érezném, ha Polgár Judit elvállalná a köztársasági elnöki felkérést
2026. Július 20. 07:38, hétfő | Belföld
Polgár Judit megválasztását javasolja köztársasági elnöknek a tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője
A tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője levélben fordult Forsthoffer Ágneshez, az Országgyűlés elnökéhez, amelyben Polgár Judit felkérését és megválasztását javasolják köztársasági elnöknek.
2026. Július 19. 15:00, vasárnap | Belföld
Pósfai Gábor: a mielőbbi bérrendezés a legfontosabb feladat a belügyi ágazatban
A mielőbbi bérrendezést nevezte a belügyi ágazatban a legfontosabb feladatnak Pósfai Gábor belügyminiszter szombati Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.
