Hírek
2011. Szeptember 02. 14:13, péntek |
Külföld
Forrás: HírTV
Letartóztatták a kormányfő zsarolóját
Letartóztattak azt az olasz üzletembert, akit Silvio Berlusconi kormányfő zsarolásával gyanúsítanak.
Giampaolo Trantini a nyomozás jelenlegi állása szerint több százezer eurót kapott a miniszterelnöktől, miután megígérte, hogy hallgat Berlusconi prostituáltakhoz fűződő kapcsolatáról.
A kormányfő, aki ebben az ügyben tanúként szerepel, korábban tagadta a zsarolást, és azt állította, csak segített a nehéz anyagi helyzetben lévő üzletember családjának. Berlusconi ellen jelenleg per folyik, amelyben azzal vádolják, hogy egy kiskorú prostituáltnak pénzt adott szolgáltatásaiért. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:26, péntek | Külföld
Az ukrán elnök hivatalosan átvette az amerikai béketervet
Volodimir Zelenszkij ukrán elnök hivatalosan átvette az Egyesült Államok tervezetét, amely az amerikai fél értékelése szerint előmozdíthatja a háború diplomáciai úton történő lezárását
2025. November 18. 07:20, kedd | Külföld
Volodimir Zelenszkij és Emmanuel Macron szándéknyilatkozatot írt alá száz Rafale vadászrepülőgép vásárlásáról
Volodimir Zelenszkij ukrán és Emmanuel Macron francia elnök általuk \"történelminek\" nevezett szándéknyilatkozatot írt alá hétfőn Párizsban arról, hogy Ukrajna száz Rafale típusú francia szuperszonikus vadászrepülőgépet vásárol.
2025. November 15. 08:40, szombat | Külföld
Ukrajnai háború - Ukrán elnök: Oroszország Cirkon hiperszonikus rakétával mért csapást Ukrajnára
Oroszország mintegy 430 drónt és 18 rakétát indított Ukrajna ellen, a támadás fő iránya Kijev volt; ezen felül péntek reggel az oroszok Cirkon hiperszonikus rakétát vetetek be Szumi megye ellen
