Hírek
2023. Április 14. 08:24, péntek |
Belföld
Forrás: NAV
Kokainnyelőt fogtak el Budapesten

A NAV munkatársai egy Sierra Leone-i férfi testüregében csaknem egy kilogramm kokaint találtak a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.
Az utas Eindhovenből érkezett, és a zöld folyosón keresztül lépett be az országba. A pénzügyőrök a férfi csomagjainak és ruhájának átvizsgálásakor kábítószergyanús anyagot nem találtak, de az utas viselkedése alapján felmerült a gyanú, hogy kábítószert rejthetett el testüregében, ezért CT-vizsgálatra kórházba szállították.
A röntgenvizsgálat a férfi tápcsatornájában 35 kapszulát mutatott ki, amelyekből megközelítőleg egy kilogramm, több mint 28 millió forint feketepiaci értékű kokain került elő. Munkatársaink a kábítószert lefoglalták, és feljelentést tettek a Repülőtéri Rendőr Igazgatóságon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 06. 09:15, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország azért vásárol orosz kőolajat, mert nincs más lehetősége
Magyarország azért vásárol nyíltan orosz kőolajat, mert nincsen más lehetősége, míg más európai országok azért vásárolnak titokban, kerülőúton orosz kőolajat, mert az olcsóbb
2025. Szeptember 06. 09:14, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat demonstrálja azt a képességet, ahová a honvédség eljutott
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!