Hírek
2018. Március 16. 18:06, péntek |
Külföld
Forrás: mti
Kobramarásba halt bele egy kígyós mutatványiról ismert férfi

Kobramarásba halt bele az a 33 éves malajziai férfi, aki kígyós mutatványairól lett ismert - számolt be róla pénteken a BBC hírportálja.
Abu Zarrin Husszin tűzoltó munkatársainak gyakran tanította, hogyan ismerjék fel a különböző kígyófajokat és hogy bánjanak velük anélkül, hogy megölnék őket.
Korábban részt vett az Asia's Got Talent című tehetségkutató tévéműsorban, ahol megcsókolt egy kígyót.
Hétfőn éppen kígyót fogott be, amikor egy kobra megharapta. Kórházba vitték, de belehalt a marásba - írta a The Star című helyi lap.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 19. 09:01, vasárnap | Külföld
Donald Trump és politikája ellen tüntettek az Egyesült Államok számos nagyvárosában
Donald Trump elnök és politikája elleni tiltakozásul összehangolt tüntetéseket tartottak az Egyesült Államok számos nagyvárosában szombaton.
2025. Október 19. 08:57, vasárnap | Külföld
kábítószer-csempész tengeralattjárót semmisített meg az USA
Az amerikai hadsereg feltételezett kábítószer-csempész tengeralattjárót semmisített meg - közölte Donald Trump elnök szombaton.
2025. Október 15. 07:38, szerda | Külföld
Donald Trump: a Hamászt szükség esetén erővel kényszerítjük fegyverletételre
Donald Trump közlése szerint ha a Hamász nem teszi le a fegyvert, akkor erővel fogják erre kényszeríteni. Az amerikai elnök erről a Fehér Házban beszélt kedden.