Hírek
2017. Július 05. 07:23, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Kezdődik a Balaton Sound
Mintegy húsz színpadon több mint háromszáz előadó lép fel a Balaton Soundon, amely ma kezdődik Zamárdiban.
Az ötnapos elektronikus zenei rendezvényen fellép Kygo, Hardwell, Armin van Buuren, Tiesto, Axwell & Ingrosso és Marshmello is.
A nagyszínpadon játszik az első napon két holland dj, Don Diablo és Armin van Buuren, csütörtökön a svéd Axwell & Ingrosso és a szintén holland Tiesto, pénteken az amerikai Jason Derulo és KSHMR, szombaton pótolja tavalyi elmaradt koncertjét a német Robin Schulz és ugyanezen a napon érkezik a norvég Kygo, aki először lép fel Magyarországon. A zárónapon, vasárnap az amerikai Marshmello és a holland Hardwell ad műsort.
A Party Arénában kapott helyet Afrojack vagy a szintén a holland elektronikus élvonalhoz tartozó R3hab, illetve Nicky Romero.
A Jäger Aréna javarészt a hazai élvonalat vonultatja fel, mások mellett itt lesz a Halott Pénz, a Wellhello, a Bëlga, a nemzetközi színteret a Sigma, a Bloody Beetroots, Example & Dj Wire képviseli. A techno, tech-house neveket felvonultató Heineken Beachen színpadra lép például Jamie Jones és John Digweed. A kisebb helyszínek közé tartozik a Moyra Colour Beach és a Sound & Bass Stage.
A Soundon bemutatkozik az Elrow, a népszerű partisorozat, ami a vízen és a vízparton is egyedi helyszínnel várja a közönséget napi két turnusban, a nagyszínpad programja előtt és után. Az idei programban szerepel francia, német és brit utcaszínház, és fellép és a brazilos hangulatot hozó Bloco de Budapeste csapata is.
A Sound külső helyszíne a partihajó, amelyen ezúttal Max Cooper, Jan Blomqvist, Sasha és az Art Department zenél.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 18. 13:00, szombat | Belföld
Bezárja diósgyőri gyárát a Nestlé
A szezonális édességek iránti kereslet visszaesése miatt az év végén befejezi a termékek előállítását a Nestlé diósgyőri üzemében - erősítette meg a Nestlé Hungária pénteken az MTI információit.
2026. Július 18. 12:00, szombat | Belföld
Az orosz energiaimport szankciójáról szóló amerikai tervekről is tárgyalt az Országgyűlés külügyi bizottságának elnöke Washingtonb
Az oroszországi energiaimport szankciójáról szóló amerikai kongresszusi törvényjavaslat is szóba került Hajdu Mártonnak, az Országgyűlés külügyi bizottsága elnökének washingtoni megbeszélésein.
2026. Július 18. 11:00, szombat | Belföld
Karácsony Gergely: Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő
Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő: legalább 250 új elektromos buszt szeretnénk forgalomba állítani, a hozzájuk szükséges töltőinfrastruktúrával együtt
