Hírek
2015. December 27. 00:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Karácsonykor többen kerültek sürgősségi osztályra
Alkoholfogyasztás miatti gyomorpanaszokkal, allergiás tünetekkel, fulladásos panaszokkal is felkeresték a sürgősségi ügyeleteket karácsonykor - hangzott el az M1 aktuális csatorna szombat déli Híradójában.
A Magyar Honvédség Egészségügyi Központ sürgősségi centrumának vezető főorvosa az M1-nek nyilatkozva azt mondta: sokkal egyszerűbb lenne megelőzni, mint utólag kezelni a panaszokat.
Zacher Gábor szerint az embereknek sokkal jobban oda kellene figyelniük magukra, de ezt nem csak erre a pár napra, hanem a jövő évre nézve is tanácsolja a szakember.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 18. 13:00, szombat | Belföld
Bezárja diósgyőri gyárát a Nestlé
A szezonális édességek iránti kereslet visszaesése miatt az év végén befejezi a termékek előállítását a Nestlé diósgyőri üzemében - erősítette meg a Nestlé Hungária pénteken az MTI információit.
2026. Július 18. 12:00, szombat | Belföld
Az orosz energiaimport szankciójáról szóló amerikai tervekről is tárgyalt az Országgyűlés külügyi bizottságának elnöke Washingtonb
Az oroszországi energiaimport szankciójáról szóló amerikai kongresszusi törvényjavaslat is szóba került Hajdu Mártonnak, az Országgyűlés külügyi bizottsága elnökének washingtoni megbeszélésein.
2026. Július 18. 11:00, szombat | Belföld
Karácsony Gergely: Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő
Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő: legalább 250 új elektromos buszt szeretnénk forgalomba állítani, a hozzájuk szükséges töltőinfrastruktúrával együtt
