Városlista
2026. január 18, vasárnap - Piroska

Hírek

2017. Szeptember 12. 08:18, kedd | Belföld
Forrás: police.hu

Kabala, a holland vadászkutya talált drogot

Kabala, a holland vadászkutya talált drogot

A kőbányai rendőrök 52 gramm kábítószergyanús anyagot foglaltak le egy Hős utcai lakásban hétfőn. A „cuccot” Kabala segített megtalálni.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság X. kerületi Rendőrkapitányság járőrei szeptember 11-én 13 óra körül a Hős utcában igazoltatták D. Andrea 38 éves budapesti lakost. A nő a személyazonosságát nem tudta hitelt érdemlően igazolni, ezért a rendőrök a Hős utcai lakásába kísérték, ahol átadta nekik a személyi igazolványát.

Az igazoltatás közben a lakásban az egyenruhások drogfogyasztás jeleit látták, ezért a helyszínre hívták a nyomozókat, illetve egy kábítószerkereső kutyát. Kabala a holland juhászkutya végül 6 gramm kábítószergyanús fehér port és 46 gramm kábítószergyanús növényi törmeléket talált a lakásban, amit a nyomozók lefoglaltak.

A rendőrök a nőt a helyszínen elfogták, és a kerületi rendőrkapitányságra előállították, ahol gyanúsítottként hallgatták ki. Vele szemben kábítószerbirtoklás bűntett elkövetése miatt indítottak büntetőeljárást.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld

MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron

Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.

2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld

Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője

A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.

2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni

Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.