Hírek
2017. Január 17. 18:58, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó:police.hu
Járműben rejtőzködő határsértőket találtak Csongrádban
A Csongrád megyei rendőrök több járműben tizenhárom határsértőt találtak a röszkei, valamint a kiszombori határátkelőhelyen - tájékoztatta a megyei főkapitányság szóvivője kedden az MTI-t.
Szabó Szilvia közölte, a kiszombori átkelőn hétfőn éjfél előtt vizsgáltak át a rendőrök egy bolgár autót, s az utastérben kialakított rejtekhelyen egy iraki férfit találtak. A bolgár sofőr és az iraki határsértő ellen a román hatóságok indítottak eljárást.
A röszkei autópálya határátkelőhelyen a rendőrök két szerb és két macedón teherautó szigorított vizsgálata során összesen tizenkét határsértőt találtak a járművek rakterében megbújva. A rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően a migránsokat visszakísérték az ideiglenes biztonsági határzárhoz - tudatta a szóvivő.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 01. 13:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: egy fokozattal megemeltük a terrorfenyegetettség készültségi szintjét
Összeült a Védelmi Tanács, megemeltük a terrorfenyegetettség szintjét egy fokozattal - mondta Orbán Viktor miniszterelnök szombat este közzétett Facebook-videójában.
2026. Március 01. 12:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai
A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:
2026. Március 01. 10:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter Orbánnal együtt nézné meg személyesen, mi a helyzet a Barátság kőolajvezetékkel
Szombaton, az országjárás sárbogárdi állomásán Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke reagált Lázár János korábbi üzeneteire.
2026. Február 28. 12:00, szombat | Belföld
MÁV-vezérigazgató: elindult a rendszeres teherforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
Ma hajnalban elindult a rendszeres teherforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon - olvasható a MÁV Csoport vezérigazgatójának pénteken a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében.
