Hírek
2020. Február 28. 14:56, péntek |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/Fotók: police.hu
Ittasan okozott autóbalesetet egy 16 éves, baji fiú

A nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki a 16 éves, baji fiút, aki a szülei kocsijával egy villanyoszlopnak ütközött.
A fiatal január 23-án esete baji otthonában tartózkodott. Bort fogyasztott, majd úgy gondolta az apja kocsijával megy egy kört. Tudta a szülei hol tartják a jármű kulcsát, azt magához vette és az autóval elindult. Rövid közlekedése során nem az út vonalvezetésének megfelelően választotta meg a sebességet, és az úttestről jobbra lehaladt majd egy villanyoszlopnak ütközött – közölte a rendőrség.
A 16 éves baji fiúval szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív eredményt mutatott, ezért őt további mintavétel céljából a rendőrök előállították. Az eredmények alapján a fiatal fiúval szemben büntetőeljárást kezdeményeztek. Őt a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták, ellene járművezetés ittas állapotban vétség miatt indult büntetőeljárás, valamint az engedély nélküli vezetés miatt szabálysértési eljárást is kezdeményeztek a rendőrök.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.
2025. Július 17. 07:44, csütörtök | Kék hírek
Fővárosi Törvényszék: letartóztatták a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottját
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottjának letartóztatását - közölte a Fővárosi Törvényszék sajtóosztálya szerdán az MTI-vel.
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.