Hírek
2018. Március 18. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Italokért rabolt a 17 éves fiú
A rendőrök pár órán belül elfogták a szolnoki rablás gyanúsítottját.
A Szolnoki Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást egy 17 éves szolnoki lakos ellen. A fiatal március 15-én 23 óra után Szolnok egyik utcáján szólította le a hazafelé sétáló sértettet, akitől a rövid ismeretség után a táskájában lévő szeszes italokat követelte, majd fojtogatni kezdte.
A férfi a fojtogatásból kiszabadult és elfutott, de a támadó utolérte és a földre rántotta, majd többször megrúgta. A földre került sértett a bántalmazást követően a hátizsákjából kivette az italokat, melyeket a támadó magához vett, és elmenekült a helyszínről.
A rendőrök az adatgyűjtést követően, rövid időn belül azonosították, és pár órán belül elfogták a szolnoki fiatalt. A nyomozók gyanúsítottként kihallgatták, őrizetbe vették és előterjesztést tesznek előzetes letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.
2026. Július 29. 07:31, szerda | Belföld
Magyar Péter: Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel
Magyar Péter szerint Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatallal.
2026. Július 29. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal felállításáról szóló javaslatot a parlament
Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) felállításáról szóló törvényjavaslatot kedden a parlament. A döntést 143 igen, 47 nem szavazattal hozták meg a képviselők.
