Városlista
2026. június 4, csütörtök - Bulcsú

Hírek

2020. Február 07. 09:55, péntek | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Illegális játéktermet számolt fel a rendőrség Gyulán és Békéscsabán - VIDEÓ

Illegális játéktermet számolt fel a rendőrség Gyulán és Békéscsabán - VIDEÓ

Illegális játéktermet számolt fel a rendőrség Gyulán és Békéscsabán, két embert tiltott szerencsejáték szervezésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vettek

- közölte a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján. Egy gyulai bár elkülönített helyiségében hatósági engedély nélküli játékterem üzemelt. A vendégek belépő ellenében a zárt szobában számítógépeken különböző játékokat játszhattak, és megszerzett pontjaikat pénzre válthatták - olvasható a police.hu oldalon.

A gépeket lefoglalták, és egy 48 éves békéscsabai férfit, valamint a szórakozóhely üzemeltetőjét, egy 37 éves gyulai nőt őrizetbe vettek tiltott szerencsejáték szervezése bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. További két alkalmazott ellen is büntetőeljárás indult.

Az őrizetbe vett férfihez köthető egy békéscsabai vendéglátóhely is, ahol szintén volt egy engedély nélkül működő játékterem. Itt is lefoglaltak számítógépeket, és előállították a gépeket kezelő, játékosokat fogadó két nőt, akik ellen szintén büntetőeljárás indult - közölték.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld

Macron: új korszak kezdődött Magyarországon

A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal

2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld

Pulics Gergely: Én és a Kopóm!

Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai

2026. Június 04. 07:08, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: Ukrajna rendezi a kárpátaljai magyarok kisebbségi jogait

Ukrajna kötelezettséget vállal a Kárpátalján élő százezres magyar kisebbség oktatási, nyelvhasználati, kulturális és politikai jogainak teljes körű rendezésére - jelentette be a miniszterelnök szerdán este a Facebookon.

2026. Június 03. 15:00, szerda | Belföld

Vitézy Dávid már a KRESZ módosítása előtt szabályozná az elektromos rollerek közlekedését

Vitézy Dávid szerint az elektromos rollerek szabályozása olyan fontos kérdés, hogy azzal nem lehet megvárni a KRESZ átfogó módosítását, hanem hamarabb kell lépni