Városlista
2025. szeptember 7, vasárnap - Regina

Hírek

2012. Május 16. 07:11, szerda | Életmód
Forrás: OrientPress

Hogyan legyünk fittek és egészségesek nyárra?

Hogyan legyünk fittek és egészségesek nyárra?

Az egészségnek és a karcsúságnak nem kell föltétlen kemény diétán alapulniuk - mondják szakértők. A mozgás beépítése a mindennapokba növelheti az önbizalmat és javít a közérzeten is - írja a HealthDay.

Ha fitten és egészségesen szeretne nekiindulni a nyárnak, először is dobja el az összes ruhakatalógust, melyek címoldalain vékony modellek pózolnak szűkre szabott bikinikben. Ezután vásároljon olyan fürdőruhát, amiben jól érzi magát és ami előnyös önnek. Fontos tudni, hogy az extrém súlyvesztés eredménye mindig yo-yo hatást vált ki, és emellett nem is érjük el vele célunkat.

Álljon két lábbal a földön! Beszélje meg orvosával, hány kilót kellene veszítenie ahhoz, hogy egészséges legyen, ezután írjon egy időrendet, ami alapján ezt véghez fogja vinni. Sose essen túlzásokba. Egyszerre csak egy életmódbeli változást hajtson végre egy nap, mint például a szénsavas üdítők elhagyása vagy a reggeli beiktatása. Szabja személyre az edzéseit. Bár a legtöbb ember 150 perces, vagy 75 perces nagyon kemény edzéseket tart minden héten, az edzésnek, amit ön választ, illeszkednie kell személyiségéhez - tanácsolják szakértők.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 07. 08:41, vasárnap | Életmód

Boldoggá avatták Bódi Mária Magdolna vértanút Veszprémben

Szüzet emelt ma oltárra az egyház, Bódi Mária Magdolna szűz és vértanú 24 éves sem volt, amikor életét áldozta a hitért és a tisztaságért

2025. Szeptember 06. 09:09, szombat | Életmód

Hetedik alkalommal hirdették meg a Magyarország 365 fotópályázatot

Hetedik alkalommal hirdették meg a Magyarország 365 fotópályázatot, melyre hat kategóriában várják a professzionális és amatőr fotográfusok felvételeit október 19-én éjfélig.

2025. Szeptember 05. 08:02, péntek | Életmód

Kampányt indított az MLSZ a diszkrimináció ellen

A közelgő világbajnoki selejtezők előtt kampányt indított a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ), hogy a válogatott mérkőzésein minden szurkoló tartózkodjon a diszkriminatív szabálysértésektől.