Hírek
2022. Március 18. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Hideg idő várható a hétvégén

Jellemzően derült, de az évszakhoz képest továbbra is hideg idő várható a hétvégén - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökön.
Pénteken hosszabb-rövidebb időre többfelé kisüt a nap. Az ország nagy részén nem várható csapadék, de elsősorban délen, délkeleten néhol előfordulhat szitálás, majd egy-egy zápor. Helyenként megélénkül a keleti, északkeleti szél. A legalacsonyabb hőmérséklet többnyire mínusz 5 és plusz 2 Celsius-fok között valószínű, de a fagyzugokban ennél hidegebb is lehet. A legmagasabb hőmérséklet plusz 7 és 13 fok között alakul.
Szombaton és vasárnap is derült, csapadékmentes idő várható. Szombaton mínusz 7 és plusz 1, vasárnap mínusz 7 és mínusz 1 fok közötti hajnali értékek lesznek jellemzők, de a fagyzugokban akár mínusz 12 fokig is hűlhet a levegő. Szombat délután plusz 7 és 10 fok között, vasárnap is többnyire 10 fok körül alakulnak a csúcsértékek - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 20. 10:10, vasárnap | Belföld
Az AKK engedélyezte a kínai devizakötvényt
Az ÁKK mandátumot adott ki egy kínai devizakötvény kibocsátás megszervezésére.
2025. Július 20. 10:09, vasárnap | Belföld
Hubai Imre: ezer vízügyi szakember dolgozik az aszály elleni küzdelemben
Országszerte ezer vízügyi szakember dolgozik az aszály elleni küzdelemben és azon, hogy segítsék a bajba jutott tógazdaságokat, halas- és horgásztavakat üzemeltető vállalkozásokat
2025. Július 20. 10:08, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 29. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. Július 19. 07:52, szombat | Belföld
Hőség - Vasárnaptól csütörtök éjfélig a másodfokú hőségriasztást rendeltek el
Hétvégétől ismét tartós kánikulára kell számítani, ezért vasárnaptól csütörtök éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos.