Városlista
2025. április 12, szombat - Gyula

Hírek

2018. Július 11. 09:10, szerda | Belföld
Forrás: mti

Háromszor is kirabolta egy napon volt osztálytársát egy fiatal

Háromszor is kirabolta egy napon volt osztálytársát egy fiatal

Háromszor rabolta ki egy napon belül volt osztálytársát egy fiatalkorú Barcson az ügyészség szerint, vádat emeltek ellene - tájékoztatta a Somogy Megyei Főügyészség az MTI-t szerdán.

A 17 éves vádlott felnőtt társával együtt idén áprilisban veréssel fenyegette meg a sértettet, akitől először kisebb összegű készpénzt, majd két szendvicset, végül telefontöltőt és pulóvert zsákmányolt.

Mindkét feltételezett elkövető letartóztatásban van, a Kaposvári Járási és Nyomozó Ügyészség folytatólagosan elkövetett rablás miatt a fiatalkorú esetében javítóintézeti nevelés elrendelését, felnőtt társával szemben börtönbüntetés kiszabását indítványozta a bíróságnak.

Címkék: barcs, Kaposvár, rablás

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 12. 07:42, szombat | Belföld

Orbán Viktor miniszterelnök Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában

Orbán Viktor magyar miniszterelnök pénteken Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. Április 11. 07:50, péntek | Belföld

Orbán Viktor: akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!

Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből! - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Facebook-oldalán.

2025. Április 11. 07:49, péntek | Belföld

Gulyás Gergely: jövő héten kezdik postázni a szavazólapokat Ukrajna EU-csatlakozásáról

Jövő héten kezdik postázni az Ukrajna uniós csatlakozásáról szóló véleménynyilvánító szavazás szavazólapjait - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.

2025. Április 11. 07:48, péntek | Belföld

Szijjártó Péter: magyar vállalat építi az Egyiptomot Európával összekötő optikai kábelt

A 4iG magyar telekommunikációs vállalat mintegy 2800 kilométernyi optikai kábellel köti össze Európát és Egyiptomot a tenger alatt, így biztosítva nagysebességű internetkapcsolatot