Hírek
2021. Április 25. 08:57, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay.hu
Halált okozó testi sértés miatt vettek őrizetbe egy férfit Salgótarjánban
Holtan találtak egy nőt Salgótarjánban szombaton, az ügyben halált okozó testi sértés miatt vettek őrizetbe egy 62 éves férfit - közölte az MTI-vel a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.
Király-Kollár Ramóna közleményében azt írta: a haláleset pontos körülményeit szakértők bevonásával vizsgálják.
A rendőrségre szombaton 10 óra 16 perckor érkezett a bejelentés, miszerint egy nő holttestét találták meg Salgótarján külterületén egy családi házban.
A rendőrök azonnal megkezdték az adatgyűjtést és a tanúkutatást, ennek eredményeként állították elő a férfit, akit halált okozó testi sértés megalapozott gyanúja miatt hallgattak ki, és őrizetbe vettek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 04. 14:00, csütörtök | Belföld
OECD: 1,6 százalékos lehet az idei magyar bővülés
Az OECD legfrissebb előrejelzésben 1,6 százalékos magyar gazdasági növekedéssel számol az idei évre a tavalyi 0,5 százalék után. A jelentés összeállítói a tavalyi 3,4 százalékot követően 2,8 százalék globális bővülést várnak.
2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld
Macron: új korszak kezdődött Magyarországon
A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal
2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld
Pulics Gergely: Én és a Kopóm!
Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai
2026. Június 04. 07:08, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Ukrajna rendezi a kárpátaljai magyarok kisebbségi jogait
Ukrajna kötelezettséget vállal a Kárpátalján élő százezres magyar kisebbség oktatási, nyelvhasználati, kulturális és politikai jogainak teljes körű rendezésére - jelentette be a miniszterelnök szerdán este a Facebookon.
