Hírek
2018. Szeptember 25. 13:50, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó:police.hu
Halálra verte apját egy hódmezővásárhelyi férfi
Olyan súlyosan bántalmazta saját apját hétfőn este egy hódmezővásárhelyi lakos, hogy az idősebb férfi belehalt sérüléseibe - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője kedden az MTI-t.
Huber Krisztián közölte, a két férfi között tettlegességig fajuló vita alakult ki: az apa egy nagyméretű, üstkavaró lapáttal fejbe ütötte fiát, aki ezt ököllel viszonozta. A két-három ütés erejétől az apa eszméletét vesztette. A férfit fejsérülésekkel a mentőszolgálat kórházba vitte, ahol csaknem egy óra múlva meghalt.
A kiérkező rendőrök a helyszínen elfogták és előállították a 45 éves férfit, aki kihallgatása során beismerte a bűncselekményt. Halált okozó testi sértés bűntettének megalapozott gyanúja miatt indult ellene eljárás, a nyomozók kezdeményezték a letartóztatását - tudatta a főhadnagy.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Nagy Bálint: az idén több mint 800 kilométernyi útszakasz újul meg országosan
2010 óta a Magyar Közút kezelésében lévő 30 ezer kilométernyi útból több mint hétezer teljes egészében megújult, az idén pedig további több mint 800 kilométernyi szakasz újul meg
2026. Február 12. 10:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Kína döntően járulhat hozzá a magyar gazdasági sikerekhez
2026. Február 12. 07:23, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország rendkívül sokat profitál a Kínával folytatott együttműködéséből
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.
