Hírek
2017. Május 29. 07:32, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázolt egy férfit a vonat Borsodban

Halálra gázolt egy férfit a vonat Taktaharkánynál vasárnap - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
Dobi Tamás elmondta, hogy egy Budapestre tartó vonat a nyílt pályán ütött el egy embert. A 44 éves taktaharkányi férfi a helyszínen életét vesztette - tette hozzá.
A megyei katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a baleset a szerencsi vonalon, Taktaharkány állomás előtt történt. A szerencsi hivatásos tűzoltók segítenek a mintegy háromszáz utasnak a leszállásban. A vonalon, az egyik vágányon teljes vágányzár van érvényben. A Budapestre tartó utasokért mentesítő vonat érkezik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 15. 07:34, kedd | Belföld
Duna House: márciusban az árak már fékezték a keresletet az ingatlanpiacon
Márciusban az árak már fékezték a keresletet az ingatlanpiacon - közölte a Duna House hétfőn az MTI-vel.
2025. Április 15. 07:33, kedd | Belföld
Szallas.hu: a hazai vendégek többnyire 1-2 éjszakás foglalással utaztak belföldön az első negyedévben
Hosszú hétvége híján főként rövid, 1-2 éjszakás belföldi utazásokat választottak a hazai vendégek az év első három hónapjában - derül ki a Szallas.hu friss adataiból.
2025. Április 15. 07:28, kedd | Belföld
OGY - Elfogadták az alaptörvény tizenötödik módosítását
Elfogadta Magyarország Alaptörvényének tizenötödik módosítását az Országgyűlés hétfőn.
2025. Április 14. 07:48, hétfő | Belföld
Változékony idő várható a héten, de Húsvétvasárnap már ismét enyhe, napos, tavaszi időre kell készülni
A hét első felében még erősen felhős, borult lesz az ég, többfelé lehet eső, saras eső, majd csökken a csapadék esélye, melegedés kezdődik és a hét közepén akár 26-27 Celsius-fok is lehet a legmelegebb órákban.