Városlista
2025. október 21, kedd - Orsolya

Hírek

2019. Április 20. 14:00, szombat | Belföld
Forrás: police.hu

Halállal végződött egy szórakozóhelyi vita Veszprémben

Halállal végződött egy szórakozóhelyi vita Veszprémben

A rendőrök egy 31 éves férfit állítottak elő a bűncselekmény elkövetésével összefüggésben.

A jelenlegi adatok alapján április 19-én nem sokkal éjfél előtt egy veszprémi szórakozóhelyen két férfi szóváltásba keveredett, mely tettlegességig fajult. Dulakodni kezdtek, melynek során a gyanúsított bántalmazta a sértettet. A 47 éves férfi a bántalmazás következtében elesett, majd a helyszínen életét vesztette.

A bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 31 éves, szintén veszprémi férfit a rendőrök elfogták, majd előállították a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányságra.

A férfival szemben - őrizetbe vétele mellett - halált okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld

Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron

Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.

2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld

Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld

Hozzájárulhat a veszélyhelyzet meghosszabbításához a parlament

Hozzájárulhat a veszélyhelyzet jövő májusig történő meghosszabbításához kedden az Országgyűlés, amely elfogadhatja a politikai erőszak terjedése elleni fellépésről szóló országgyűlési határozati javaslatot is.

2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: a nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az EU-nak

A világ előtt álló jelenlegi nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az Európai Uniónak, így jár az, aki háborúpárti álláspontot képvisel, aki szítja a feszültséget